01
Spotkanie z Mikserem
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Kolędowanie w VIII LOS
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Dyskoteka andrzejkowa
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Dyniowy konkurs
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

01
Dzień Nauczyciela 2023
 
czytaj

Zapraszamy do Galerii!!!

Kadra

 

Dyrektor: mgr Ilona Walczak-Dądela

Wicedyrektor: mgr Katarzyna Radlak

 

•     język polski

mgr Iwona Krysian

dr Iwona Skrzypczyk-Gałkowska

mgr Ariona Krasińska

mgr Agnieszka Kołodziej – Dudek 

mgr Cezary Wachelka

mgr Wioletta Gradek - Konieczna

mgr Iwona Baranowska

•     edukacja medialna

mgr Agnieszka Kołodziej - Dudek

dr Iwona Skrzypczyk - Gałkowska

mgr Ariona Krasińska

•     biblioteka

mgr Ilona Walczak - Dądela

mgr Renata Białowąs

mgr Ewelina Noszczyk

•      język angielski

mgr Artur Sosnowski

mgr Marta Grabny

mgr Małgorzata Śliwoń

mgr Olga Łukasik

mgr Dominika Gajewska

mgr Jolanta Randak

mgr Mariusz Żurkowski

mgr Paulina Ból

mgr Aleksandra Milka

•      język niemiecki

mgr Ewa Kozłowska

mgr Agnieszka Lecińska

•       język francuski

mgr Agnieszka Osicka

mgr Ewa Majchrzak

•      język włoski

mgr Agnieszka Buryan - Machura

•       matematyka

mgr Ewa Jarkiewicz

mgr Agnieszka Wieczorek

mgr Diana  Kapałka-Czerwik

mgr Urszula Bartnik

mgr Lidia Karczmarczyk

•        historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Agnieszka Borowik

mgr Magdalena Gajak

mgr  Teresa Rygalik – Weżgowiec

mgr Robert Kokott

mgr Katarzyna Klejny

•        historia i teraźniejszość

mgr Magdalena Gajak

mgr Katarzyna Klejny

•        podstawy przedsiębiorczości / biznes i zarządzanie

mgr Paulina Brzezińska

•        geografia

mgr Agnieszka Lewicka

mgr Norbert Ogrodnik

mgr Laura Janas

•        biologia

mgr Donata Leszczyłowska

mgr Adriana Nabiałczyk

•       fizyka

mgr Urszula Bartnik

mgr Monika Matysiak

•       chemia

mgr Sylwia Krawczyk

mgr Beata Wojnowska

•       informatyka, edukacja informatyczna

mgr inż. Magdalena Kołodziej

mgr Norbert Ogrodnik

•       edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Kazimierz Albrycht

•       pierwsza pomoc

mgr Kazimierz Albrycht

•       wychowanie fizyczne

mgr Kazimierz Albrycht

mgr Ewa Chądzyńska

mgr Danuta Najdek – Białas

mgr Płuciennik Artur

mgr Wojciech Pudo

•      religia

 ks. dr Adrian Fertacz

mgr Barbara Rajs - Paterocyn

•      muzyka

mgr Agata Hapunik

•      pedagog specjalny

mgr Katarzyna Radlak

•      pedagog szkolny

mgr Justyna Sobieska

•      psycholog

mgr Magdalena Musiał - Ogrodnik

•      nauczyciel współorganizujący kształcenie

mgr Jolanta Cpałka

mgr Agata Hapunik

mgr Aneta Wrzalik

•      zajęcia rewalidacyjne

mgr Jolanta Cpałka

mgr Agata Hapunik

mgr Olga Łukasik

mgr Aneta Wrzalik

 

 

 

 

 




Warto wiedzieć:

Oferta edukacyjna 2023/2024

czytaj wiecej

Trzymaj forme z 8 LOS

czytaj wiecej

MRM 


Adrianna Krysian i Jacek Chęciński rezprezentuja naszą szkołę w Młodzieżowej Radzie Miasta 

czytaj wiecej
Wszelkie prawa zastrzeżone przez VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe
Projekt i realizacja: logo media Media Essence / mediaessence.pl

Ta strona używa pliki cookies (ciasteczka). W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej o możliwościach zmiany ustawień przeglądarki internetowej znajdziesz tutaj.